-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Transport z parkoviště k hotelu

Vážení hosté hotelu Luční dům,
je nám velice líto, ale pro letošní zimní sezónu jsme nuceni, vzhledem k současné situaci šíření nemoci covid - 19, zrušit službu transportu zavazadel z centrálního parkoviště v Janských Lázních do areálu hotelu Luční dům. Pevně věříme, že se shledáme s pochopením z Vaší strany, jelikož současná situace není lehká pro nikoho z nás a tímto krokem chráníme zdraví jak našich zaměstnanců, tak i to Vaše.

Přejeme hodně zdraví a spokojenosti.
Tomáš Janata 

https://covid.gov.cz/situace/obchody-sluzby/ubytovani

-----------------------------------

Dear guests of the Luční dům hotel,
we are very sorry, but due to the current situation of the spread of covid - 19, we are forced to cancel the luggage transport service from the central car park in Janské Lázně to the Luční dům hotel complex due to the current situation. We firmly believe that we will meet with your understanding, as the current situation is not easy for any of us and with this step we protect the health of both our employees and yours.

We wish you good health and satisfaction.
Tomas Janata

-----------------------------------

https://covid.gov.cz/en/situations/shops-and-services/accommodation

 

More

Opatření proti COVID-19

Vážení hosté,

dle nařízení vlády musí každá osoba v rámci rezervace splňovat stávající platná nařízení a prokázat bezinfekčnost na covid-19 po příjezdu k nám do hotelu.

U dospělých osob lze prokazovat bezinfekčnost pouze certifikátem o očkování nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. 

 

U dítěte od 12 do 18 let platí buď výše popsané nebo potvrzení, že absolovovalo RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem ne starším 72 hodin.

Dítě do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Děkuji mnohokrát
Tomáš Janata

https://covid.gov.cz/situace/obchody-sluzby/ubytovani

-----------------------------------

Dear guests,

According to government regulations, each person within the reservation must comply with the current regulations and prove their infectivity on covid-19 upon their arrival at our hotel.

For adults, infectivity can only be proven by a certificate of vaccination or a Medical certificate on suffering covid-19 disease in the past not older than 180 days.

For a child from 12 to 18 years of age, either the above or confirmation that he has passed the RTS PCR test for the presence of SARS-CoV-2 virus with a negative result not older than 72 hours.

This does not apply to children under 12 years of age.

Thank you very much
Tomas Janata

-----------------------------------

https://covid.gov.cz/en/situations/shops-and-services/accommodation

 

More

Opatření zavedená proti šíření koronaviru na hotelu Luční dům

By

Vážení hosté,

záleží nám na Vašem i našem zdraví, a proto jsme zavedli přísná pravidla pro bezpečný chod hotelu. Tyto opatření jsou zavedena s citem tak, abyste měli možnost strávit pobyt na hotelu Luční dům v klidném a ničím nerušeném prostředí. Všechny místnosti hotelu pravidelně dezinfikujeme ozónem, při vstupu do hotelu jsou k dispozici dezinfekční prostředky. Stravování v restauraci je omezeno na menší počet lidí, kteří jsou rozsazeni ve větších vzdálenostech od sebe. Režim restaurace je nastavený tak, abychom zabránili jakémukoli riziku.  Personál hotelu při péči o hosty používá hygienické pomůcky, rukavice, roušky a dezinfekci.

 

 

 


Tomáš Janata


 
More

Výlet pro celou rodinu Farmapark Muchomůrka Janské Lázně

By

Farmapark Muchomůrka, zvláště pak za krásného počasí, nabízí dětem, ale i rodičům jedinečný zážitek uprostřed krkonošské přírody. Zvířátka, dětské prolézačky, stezka Krakonošova Muchomůrka to vše a ještě více můžete zažít při návštěvě Farmaparku Muchomůrka v Janských Lázních.

More

Provoz hotelu Luční dům - Koronavirus - COVID-19

By

Vážení hosté,

hotel Luční dům plně respektuje a reaguje na vzniklou situaci ne jen z důvodu nařízení vlády České republiky, ale i z vlastního přesvědčení od dnešního dne tj. 14.3.2020 ukončuje provoz do odvolaní. 

Tento čas využijeme pro opravy, sanitace, pravidelný servis a v neposlední řadě k vyčištění vzduchu pomocí ozón generátoru, aby vše bylo pro Vás perfektně připraveno při znovuotevření.

Recepce hotelu je k dispozci pro mobilní a elektronickou  komunikaci denně od 6:00 do 18:00 hod.

Mnohokrát děkujeme našim klientům za zájem o ubytování v Janských Lázních a přejeme všem poklidné prožití trochu neklidných časů, hodně zdraví všem.


Tomáš Janata


 
More