-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Akční nabídka

Akční nabídka

Zažijte uvolňující zážitek při masáži.

By

Dopřejte si krásné a uvolňující chvíle při klasické masáži.

 

Hotel Luční dům nabízí svým hostům možnost využít této služby přímo v soukromí hotelového pokoje. Prožijete chvíle harmonie a relaxu, které Vám budou odpočinkem i naprostým uvolněním těla a duše. Tato masáž napomáhá k odstranění únavy a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Po dobře provedené masáži je zcela nezbytný klid, absolutní uvolnění a teplo. Masáž si můžete předem objednat na recepci hotelu.

More

Dárkový poukaz hotelu Luční dům

By

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké, kamarády či obchodní partnery? Nově hotel Luční dům nabízí svým příznivcům možnost zakoupení dárkových poukazů v různých cenových výších, dle přání klienta. Dárkový poukaz lze použít na konzumaci v hotelové restauraci či na ubytování a služby s tím spojené. Tento atraktivní dárek můžete objednat prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle: +420 731 583 081.

 

Ukázka, jak by mohl vypadat dárkový poukaz pro Vaše blízké.

More

10% SLEVA PRO CELOU RODINU

By

Pro hosty hotelu Luční dům, kteří si včas zarezervují svou letní či podzimní dovolenou u nás, nabízíme 10% slevu na celý pobyt i stravu. Jedinou podmínkou pro získání této slevy je včasná rezervace minimálně pro 2 dospělé osoby na 2 noci. Užívejte letního počasí za příznívé ceny. Krásné léto Vám všem.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

More

V OBLACÍCH PRO 2 OSOBY

By

Balíček obsahuje:
Ubytování na 2 noci / 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji.
Bohaté snídaně formou švédských stolů.
Lahev 0,75l Bohemia sektu na pokoj na uvítanou.
Polopenze v hotelové restauraci.
Odpolední káva dle vlastního výběru s domácím moučníkem (espresso, cappuccino, café latte) 1x za pobyt.


VYHLÍDKOVÝ LET NAD KRKONOŠEMI PRO 2 OSOBY.

More